O nás

Vítejte na stránkách Muuw!

Těší nás, že jste k nám zavítali, proto bychom se rádi představili - s nápadem vytvořit eshop s příšerně dobrými (a taky zdravými) potravinami přišel Kája, který o něm řekl mamce Věrce a přítelkyni Věrce. Ty nadšeně souhlasily, protože mít všechny příšerně dobré věci pod jednou “střechou” je prostě příšerně praktické :-) Ve více lidech se to ovšem lépe táhne, proto jsme nezůstali jen u rodinné skupinky, ale přibrali jsme do týmu také Kubu a Alici. Kluci jako aktivní sportovci mají rádi nutričně vyvážené potraviny, zdravé a rychlé zdroje energie. Holky zase řeší, jak mlsat a neohrozit štíhlou linii a také jak vařit a péct ze zdravých surovin…

Všechny nás ovšem spojuje vášeň a nadšení pro všechno příšerně dobré…a proto se snažíme vybírat ty nejlepší “mňamky”, které si pak prostřednictvím eshopu muuw.cz můžete jednoduše a pohodlně objednat (pokud je kluci dříve nesnědí :-D ) a být z nich nadšení stejně jako my! Vstupte s námi do světa muuw.cz a nechte rozmazlovat vaše chuťové pohárky bez výčitek…Jsme přesvědčeni, že svou oblíbenou “mňamku” u nás najde každý.
    
Naším přáním a každodenním úsilím je, aby se nakupování na muuw.cz stalo vaším příjemným zážitkem. Proto děláme vše pro to, abyste dostali včas a v pořádku vaší objednávku zdravých potravin. Vaše spokojenost je na prvním místě. Snažíme se navázat na naše dlouhodobé zkušenosti s obchodováním, mamka Věrka provozovala obchod již od roku 1991, Kája má zase zkušenosti s e-shopem. A konkurence? Té se nebojíme, je pro nás výzvou a možností, jak na sobě a našem eshopu neustále pracovat a posouvat ho dál. Těšíme se, že budete součástí našeho světa muuw.cz!