Reishi Mushroom Cacao Mix BIO, prášek Množství 1 sáček

Kód: V01.972-466
56 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.4.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milujete kakao? Dopřejte si ho ve vylepšené variantě! Reishi Mushroom Cacao Mix BIO spojuje tento horký nápoj s adaptogeny do vyšperkovaného elixíru, po kterém se budete cítit báječně. Hodí se pro všechny unavené a vystresované lidi, kterým pomůže k navození klidu a relaxace. Funkční houba reishi ve spolupráci s kakaem, skořicí a kardamonem podpoří psychické uvolnění a vaši dobrou náladu.

5 báječných ingrediencí v šálku plném pohody
1) Kakaový prášek
Jihoameričtí indiáni říkali kakau „pokrm bohů“. Tradičně ho používali jako ceremoniální nápoj, který měl účastníky rituálů „otevřít“ a lépe propojit s energií vlastního středu. Navozuje totiž příjemný stav uvolnění a bdělosti zároveň.
Díky obsahu antioxidantů flavonoidů má také další příznivé účinky na lidský organismus. 
Toto kakao bylo vyprodukováno ekologickým zemědělstvím ve vysokých nadmořských výškách v Dominikánské republice. Díky prvotřídní kvalitě plodů a jejich šetrnému zpracování si zachovává delikátní chuť.
2) Kokosový cukr (2 g)
Organický cukr z kokosové palmy je výbornou alternativou k rafinovanému cukru. Na rozdíl od něj má nižší glykemický index a přirozeně obsahuje minerální látky.
Tento nápoj obsahuje zanedbatelné množství cukru – pouze takové, aby zvýraznil chuť, ale nebyl překážkou např. při nízkosacharidovém stravování. Pro vaši představu: množství cukru odpovídá zhruba desetině banánu.
3) Reishi / lesklokorka lesklá (500 mg)
Tato dřevokazná chorošovitá houba z Asie roste na poškozených – živých i odumřelých listnatých stromech, nebo svým lesklým vějířovitým kloboukem zdobí pařezy. Je známá v západní i tradiční čínské medicíně, která ji s úspěchem využívá již více než 4000 let.
Pro velkou řadu blahodárných účinků bývá přezdívána „božská houba nesmrtelnosti“. Má příznivý vliv na imunitní systém, přispívá normální funkci oběhové soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
Tato funkční houba je skvělou volbou pro harmonizaci psychiky. Bude se hodit těm, kteří chtějí podpořit kvalitu spánku. 

Co jsou to funkční houby a jaké mají výhody?
Funkční houby jsou přírodní skvosty, které se v tradičním čínské medicíně a lidovém léčitelství využívaly po tisíce let.


přečtěte si víc
Účinkují jako tzv. adaptogeny, to znamená, že napomáhají odolnosti vůči stresovým situacím. 
Obsahují několik set biologicky aktivních látek, které mají velmi široké spektrum příznivých účinků na lidské tělo. 
Asi nejznámější z nich jsou betaglukany, které harmonizují náš imunitní systém.
Mimo tyto obecné vlastnosti mají jednotlivé druhy hub ještě další specifické účinky. 

4) Skořice 
Toto koření je populární pro svou výraznou chuť. Skořice se tradičně využívá pro dobré trávení. Je také přirozeným zdrojem antioxidantů. 
5) Kardamon
Kardamon byl po stovky let používán ajurvédou i tradiční čínskou medicínou jako jedna ze základních používaných složek. Jedná se o přirozený zdroj antioxidantů, napomáhá trávení a dokonce se tradičně podával ke zlepšení nálady.
6) Stévie
Špetka koncentrovaného extraktu z listů stévie pro lehce nasládlou chuť bez obsahu kalorií dobře doplňuje chuť tohoto nápoje. Tato stévie je vysoce kvalitní, bez běžné kovové chuti.Jednotlivé složky se báječně doplňují svými účinky a hrají dohromady výbornou chutí.

Proč dát přednost dvojitému extraktu z funkčních hub? 
Pro lidské tělo je velká část houbových pletiv nestravitelná. A proto když spolkneme prášek z rozemleté usušené houby, nedokážeme z jejích buněk vstřebat zdaleka všechny cenné účinné látky.
V extraktu se naopak nacházejí všechny příznivě působící látky ve snadno stravitelné podobě. A abyste z přírodní houby získali opravdu všechny látky, najdete v tomto instantním nápoji dokonce dvojitý extrakt. Tedy nejen látky rozpustné ve vodě, ale také všechny ostatní látky, které jsme získali extrakcí pomocí alkoholu (ten samozřejmě v konečném produktu obsažen není vůbec). 
Dvojitý extrakt tedy zajišťuje vyšší koncentraci a lepší biologickou dostupnost účinnýc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: